2014. augusztus 18., hétfő

#007. Coco mademoiselle chanel

Sziasztok! ^-^
Ma egy parfümről hoztam egy rövidke véleményt, mely a Coco Chanel egyik fajtája. Nekem csak egy parfüm mintám van, ezért lentebb google képet láthattok majd (nos, én már rájöttem miért). Kezdem az értékeléssel és utána elmondom, hogy miért jó egy eredeti parfüm minta. 
Maga a parfüm illata kellemes, ciprusos-virágos. Szerintem ezt bármelyik korosztály használhatja, mert ennél a parfümnél nincs az, hogy jaj túl édes, és ez inkább a fiatalabbaknak való. Emellett a Chanel No. 5 után ez a második legkedveltebb parfüm. Maga a parfüm pedig 2001-ben jelent meg elsőként a piacon, és azóta is tartja a hírnevét.

Internetről be lehet szerezni, csak egy a bökkenő vele.... nagyon ki kell nyitni a pénztárcánkat, mert 15 ezer forinttól kezdődik az ára a csillagos égig, ami nekem van kb. 30 ezret érne (ha nem illatminta lenne). Szóval, aki megteheti inkább szerezzen be egy illatmintát 300 forintért, és egy hónapig bírja.... attól függően, hogy ki milyen intenzíven használja. Van aki csak a két füle mögé fúj parfümöt, van olyan, aki a ruhájára is. Tehát valahogy be kell osztani azt a 2 ml-t, ha hozzájutunk. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése