Sziasztok! ^-^
Első alkalomként egy szempillaspirált + szempilla göndörítőt próbáltam ki. Kezdem az értékelést a spirállal.
Elf lengthening and defining mascara:
Nekem eddig mindig gagyi spiráljaim voltak, amik vagy megfeleltek az adott célnak vagy nem, így ehhez fogok viszonyítani. nagy problémám volt eddig, hogy rövidek a szempilláim és nagyon közel van a szememhez a könnycsatornám, ezért nagyon hamar szétkenem a sminket. Kipróbálva az elf spirált, ami rajtam van már kb. 4 órája, megvagyok vele olyan szinten elégedve, hogy nem kenődött szét a spirál. Viszont egy picit összeragadtak a szempilláim, de viszonylag könnyű ezt korrigálni egy nem használt szempillaspirál ecsettel. Ami még tetszett benne, hogy növeli a szempilla hosszát, ám ennek ellenére természetesen hat.
Értékelés: 10/8
A márka hivatalos magyar oldala: http://www.elf-kozmetika.eu/
Ebay-en pedig meg tudjátok rendelni ugyan azt, ami a képen van ^-^.
A szempilla göndörítőjükről pedig nem lehet túlzottan mit mondani. Tökéletesen elvégzi azt, amire alkalmas és egy panaszom nincs rá. Ugyan olyan szép göndör a szempillám, mint pár órával ezelőtt.
Értékelés: 10/10


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése