*dobpergés* Végre eljutottam ide is, hogy megírjam a termékajánlót/ termék kritikát. Nos, ahogy a cím is elárulja egy műszempillát és ragasztót teszteltem. Őszintén megvallva nem volt még műszempillám és ezt is magamnak ragasztottam fel. Viszont, aki megteheti, van rá ideje menjen el egy kozmetikushoz és kérjen tanácsot. Van akinek jól áll, van akinek nem áll jól a műszempilla. Illetve az is lehet, hogy a szempilla hosszát rosszul választja meg az illető. Senki se random módra csinálja, mint én (igaz én ezt kaptam és kíváncsi fajta vagyok... na, mindegy). Nekem is rosszul sülhetett volna el a dolog, de hát nekem szerencsém volt, és mindenki dicsérte s sikerült is elsőre felraknom (az már más kérdés, hogy egy órámba telt, de megcsináltam).
Íme a két termék:
Szerintem kezdem a pozitív tapasztalatokkal ^-^. Imádtam a műszempillát, a hosszával sem volt baj, és természetesnek is hatott (már amennyire egy mű dolog hathat). Ezzel nem is volt problémám, de a ragasztó..... hogy is mondjam. Több kevesebb szóval ratyi, f*s, sz*r kinek, hogy tetszik és lehet még cifrázni. Igaz felragadt nagy nehezen, ha keveset raktam a műszempillára az volt a baj, ha sokat akkor az volt a baj, mert az egész szemem ragadt + nem is ragadt oda ahova kellett volna. Tehát ezért volt nekem egy óra felrakni. A szempilla a maga 1-3 ezer forintjával jól teljesített, de amit a százszorszép üzletbe vettem 680 Ft-ért kb. gyötrődést ért. Megkérdeztem pár embert, utána jártam a dolgoknak és nem kellett volna ilyennek lennie, mint az enyém. Lehet gyári hibás volt, lehet csak egyszerűen ilyen ratyi volt. Ilyen felrakva:
Nos, én ennyi voltam mára. Bye-bye ^-^


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése