2014. október 6., hétfő

#013. Házi hajápolási technikák


Sziasztok! (=^-ω-^=)

Régen jelentkeztem, ami miatt elnézéseteket kérem, de lefoglal a suli és a szalagtűzőre való készülés ^-^". Viszont hoztam nektek egy könnyen és gyorsan elkészíthető hajpakolást... jobban mondva inkább haj vizet. Azért mondom, hogy víz, mert nincs másra szükségetek, mint ecetre és vízre. 1-2 liter langyos vízbe öntünk egy kanál ecetet, és hajmosáskor miután teljesen leöblítettük a hajunkról a habot, ezzel az cetes vízzel végezzük el az utolsó öblítést. Az ecet miatt nem lesz büdös a hajunk, sőt nem is lehet érezni, ami ugyebár nem utolsó szempont. Viszont van valami haszna? Nos, mivel írok róla, biztos, hogy van sőt ki is próbáltam. Úgy esett, hogy a balzsamomba egy-két dolgot beleraktam még pluszba, mert azt hittem, hogy még jobban használni fog neki (meg a francokat). Másnap olyan lett tőle a hajam, mintha leégett volna. Ekkor jutott eszembe, hogy nagynéném ezt tanácsolta hajápolásnak, mert puhítja a hajat és gyorsítja a növekedését, emellett egészségesebbé és fényesebbé varázsolja. Nos, az első alkalom után már éreztem, hogy puhább és fényesebb s az égett hatást lentebb vitte. 〜( ̄▽ ̄〜) Ami számomra nagy megkönnyebbülés volt. Szóval, bátran ki lehet használni ^-^ viszont ne feledjétek, hogy senki haja sem egyforma, így lehet valakinek egyből látszódni fog az eredmény és lehet lesz olyan, akinek csak a 10. alkalom után. Ne adjátok fel ^-^.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése